Operator wózka widłowego w dziale produkcji

>>>Jeśli zależy Ci na stabilnej pracy w firmie, która na pierwszym miejscu stawia ludzi, skontaktuj się z nami i dołącz do naszego zgranego zespołu pracowników<<<

Jesteśmy polską firmą rodzinna z ponad 30 letnią tradycją. Specjalizujemy się w produkcji sosów oraz wielu dodatków gastronomicznych dla szerokorozumianej branży HoReCa.

Od momentu powstania firmy, smak leży u podstaw wszystkiego co robimy. Jesteśmy pasjonatami jakości i podczas tworzenia każdej receptury, wykorzystujemy surowce o najwyższych parametrach.

Naszym celem jest produkcja wyrobów o wyjątkowym i niezmiennie dobrym smaku. Aby tego dokonać, systematycznie inwestujemy w kulinarną sztukę tworzenia, wiedzę o smaku, jak również w szkolenia pracowników oraz najnowszą technologię produkcji.

ZAPRASZAMY do współpracy!!!

Umowa o pracę – Pełny etat – Praca na trzy zmiany

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego,

  • rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów na wyznaczonej powierzchni magazynowej oraz zabezpieczanie ich przed uszkodzeniem,

  • przyjmowanie i rozładunek surowców i opakowań,

  • realizowanie zadań wg bieżących planów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT – warunek konieczny,

  • książeczka sanitarna,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • chęci i motywacja do pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • pracę w firmie o znaczącej pozycji na rynku,

  • pakiet socjalny,

  • pakiety opieki medycznej,

  • możliwość skorzystania z dowozu do pracy lub dofinansowanie dojazdów do pracy.

W razie pytań, zadzwoń do nas 22 47 10 412, 22 47 10 413 lub napisz praca@fanex.pl

Fanex