Aktualności

Współpraca Fanex z gastronomią stacji paliw

Udostępnij

Firma Fanex jest związana z sektorem paliwowym poprzez dostarczanie sosów do różnego rodzaju konceptów gastronomicznych zlokalizowanych na stacjach benzynowych. 

Aktualnie podejmujemy liczne działania, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów i zmieniającym się warunkom na rynku. W ramach naszej współpracy z branżą stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomicznych oraz kawowych, koncentrujemy się na dostarczaniu innowacyjnych i wysokiej jakości produktów spożywczych.

Rozumiejąc zmiany zachodzące na tym rynku, staramy się dostarczać rozwiązania, które spełniają rosnące oczekiwania branży. Myślę, że naszymi atutami, dzięki którym osiągamy stałe wzrosty sprzedaży, jest skuteczna strategia biznesowa firmy oraz doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza.

Przez ostatnie 12 miesięcy zwiększyliśmy naszą ofertę, wprowadzając nowe produkty skierowane także do branży stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomicznych oraz kawowych. Wszystkie nasze produkty, w tym cenione sosy i dodatki spożywcze, są starannie opracowywane, aby spełnić oczekiwania klientów zarówno pod względem jakości, jak i różnorodności. Wprowadzamy także nowe rozwiązania technologiczne, które zwiększają naszą efektywność i wydajność obsługi klientów. Rozbudowujemy sieć dystrybucji produktów i usług - otworzyliśmy własne, bardzo efektywne centrum dystrybucji. Wzmacniamy także obecność naszej firmy na rynkach zagranicznych.

Na szczególną uwagę zasługuje nasza nowa akademia kulinarna, która umożliwia przeprowadzanie interesujących szkoleń dla naszych klientów. Dzięki niej, oferujemy naszym klientom możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu kulinariów, innowacyjnych technik przygotowywania potraw oraz poznawania trendów gastronomicznych. Szkolenia są prowadzone przez naszych doświadczonych szefów kuchni i specjalistów z branży, którzy dzielą się swoją wiedzą. Już teraz mogę śmiało powiedzieć, że nasza akademia kulinarna stanowi doskonałą platformę do wymiany pomysłów, współpracy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Nasze szkolenia są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, a także uwzględniają najnowsze trendy i preferencje konsumentów.

Wierzymy, że nasza rola jako dostawcy produktów spożywczych ma kluczowe znaczenie dla branży stacyjnej. Staramy się być partnerem biznesowym, który dostarcza nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również wspiera naszych klientów w osiąganiu sukcesu. W naszym podejściu skupiamy się na ciągłym monitorowaniu zmieniających się potrzeb rynku, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania i sprostać oczekiwaniom branży.

Podsumowując, jako dostawca sosów i innych dodatków spożywczych dla szerokorozumianej branży HoReCa - w tym także stacji paliw, sklepów convenience i konceptów gastronomicznych oraz kawowych, firma Fanex utrzymuje swoją stabilność i dąży do dostarczania produktów najwyższej jakości. Jesteśmy świadomi wyzwań wynikających z aktualnej sytuacji ekonomicznej, ale wierzymy, że nasze działania i nasza oferta są dostosowane do zmieniających się warunków rynkowych. Pragniemy kontynuować naszą misję jako zaufanego partnera, który wspiera rozwój i sukces naszych klientów w branży stacyjnej.

Bożena Sajnog – Kierownik ds. Kluczowych Klientów w Fanex


Polecane artykuły

0