Aktualności

Relacja z Kongresu Szefów Kuchni i Restauratorów 2023

Udostępnij

Jesteśmy podekscytowani, że po raz kolejny mogliśmy się z Wami spotkać na Kongresie Szefów Kuchni i Restauratorów! Fanex, jako firma z pasją do doskonalenia smaku i innowacyjności w kuchni, niezwykle ceni sobie spotkania ze wszystkimi miłośnikami kulinarnej sztuki.

Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów to wyjątkowe wydarzenie, które ponownie zgromadziło najlepszych specjalistów kulinarnych z całego kraju. Mieliśmy przyjemność prezentować nasze najnowsze smaki, inspiracje i produkty, które pomagają w kreowaniu niezwykłych potraw.

Na naszym stoisku mieliście okazję spróbować naszych najnowszych, wyjątkowych kompozycji smaków, które są owocem naszej pasji i zaangażowania w doskonałą jakość. Przygotowaliśmy także specjalne atrakcje i degustacje, które dostarczyły niezapomnianych wrażeń smakowych.

Fanex to firma z tradycjami i wizją, a nasza obecność na Kongresie Szefów Kuchni i Restauratorów to doskonała okazja, aby poznać Was bliżej, dowiedzieć się o Waszych oczekiwaniach i potrzebach oraz dostarczać Wam najlepsze produkty.

Było nam także niezmiernie miło dzielić nasze stoisko z naszym nowym Partnerem - japońską marką sosów sojowych z 400-letnią tradycją - Yamasa :)


Polecane artykuły

0