Aktualności

Fanex poszerza swoją ofertę o Passatę

Udostępnij

Fanex – lider w produkcji sosów dla branży HoReCa, wprowadza na rynek nową Passatę. Autorska receptura tego kultowego przecieru pomidorowego, charakteryzuje się użyciem doskonałej jakości dojrzałych i naturalnie słodkich pomidorów wzbogaconych szczyptą soli. Produkt nadaje wspaniały smak sosom do makaronu, zupom, czy też klasycznym polskim daniom, takim jak gołąbki.

Nowa Passata marki Fanex jest kolejnym krokiem polskiego producenta w tworzeniu komplementarnej oferty dla rynku HoReCa w zakresie sosów, przypraw i innych niezbędnych dodatków spożywczych używanych przez koncepty gastronomiczne.

Do produkcji Passaty producent używa pomidorów, które poddawane są starannej selekcji i charakteryzują się naturalnie słodkim smakiem oraz aromatem. Passata Classica, dostępna jest w szklanym opakowaniu o pojemności 505g. Przecier z pomidorów posiada wyrazisty czerwony kolor i cechuje się aksamitną konsystencją oraz intensywnym i słodkawym smakiem. Produkt jest również dostępny w wersji Rustica, w której stopień przetarcia pomidorów jest nieco większy – wyrób ten oferowany jest w największych opakowaniach na polskim rynku - aż 4-kilogramowych.

- Nowa Passata Fanex fantastycznie smakuje jako baza do różnego rodzaju sosów do makaronów, kremowych zup, a nawet do drinka Krwawa Mary. Świetnie sprawdzi się też jako sos do klasycznych dań typu gołąbki, potrawki mięsne i warzywne oraz gulasze. Z pomidorową passatą doskonale komponuje się także pizza czy też tradycyjne zapiekanki. Jej zastosowania są wręcz nieograniczone  – mówi Łukasz Lisowski, Ekspert ds. gastronomii oraz Szef Kuchni Fanex.


Polecane artykuły

0