Aktualności

Fanex wprowadził zielony Sos Jalapeno

Udostępnij

Piękny zielony kolor, pikantny i zarazem wyrazisty smak, a do tego zatopione duże kawałki ostrej i chrupiącej papryki – taki właśnie jest nowy Sos Jalapeno marki Fanex. Debiutujący w ofercie produkt, znajdzie szerokie zastosowanie w kuchni, w szczególności w daniach typu fast-food.

Nowy Sos z Papryczkami Jalapeno, to wyjście polskiego producenta naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy coraz częściej preferują ciekawe, egzotyczne smaki z dużą nutą pikanterii. Produkt skierowany jest do różnego rodzaju konceptów gastronomicznych i całego rynku HoReCa. Jest już także dostępny w internetowej sprzedaży dla klientów detalicznych.

Wypośrodkowana ostrość, starannie dobrane przyprawy i lekko kwaskowy posmak sprawią, że sos z pewnością odnajdzie się w niejednym daniu. Jego gładka, lśniąca i przede wszystkim zwarta konsystencja pozwala, aby sos zawsze pozostawał na swoim miejscu tam, gdzie go zaserwujemy i nie rozwarstwiał się nawet na bardzo gorących potrawach.

Wyczuwalne, duże kawałki ostrej i chrupiącej papryczki jalapeno, to dodatkowy atut nowej kompozycji. Zastosowanie tego sosu Fanex w kuchni, może być bardzo szerokie: począwszy od kanapek serwowanych zarówno na ciepło, jak i na zimno, burgery, wrapy, zapiekanki, ale także jako dip do nachosów, czy też tradycyjnych frytek.

– Nasz nowy Sos Jalapeno to nie tylko zbalansowana ostrość, ale tak jak w przypadku każdego innego wyrobu naszej marki, także bogaty i wyrazisty smak przypraw oraz przyjemny aromat. Na temat wprowadzenia receptury opartej o papryczki Jalapeno, dostawaliśmy wiele zapytań od naszych Klientów, z którymi zawsze jesteśmy w stałym kontakcie. W związku z tym, że zawsze staramy się wsłuchiwać w sugestie naszych Klientów, wprowadzenie tego sosu było naturalną i oczywistą reakcją – mówi Bożena Sajnog, Kierownik ds. Kluczowych Klientów w Fanex Sp. z o.o.


Polecane artykuły

0