Aktualności

30 lat działalności firmy Fanex

16 Październik, 2018

Fanex w bieżącym roku obchodzi jubileusz 30-lecia istnienia firmy. W ciągu tego czasu z kilkuosobowej firmy powstał prężnie i dynamicznie działający podmiot, który zatrudnia obecnie ponad 300 osób. Z każdym rokiem spółka zwiększa skalę produkcji swoich wyrobów oraz notuje wzrosty sprzedaży zarówno na polskim rynku jak i za granicą. Pomimo obecnej skali działalności, jedna rzecz pozostaje niezmienna – Fanex nadal utrzymuje rodzinny charakter.

Czytaj wiecej

Fanex: Bogacenie się społeczeństwa pozytywnie wpływa na gastronomię

20 Wrzesień, 2018

Polska branża gastronomiczna z roku na rok notuje wzrost wyników. Czynnikiem który niewątpliwie wpływa na systematyczną poprawę sytuacji przedsiębiorców z tego sektora, jest wzrost zarobków Polaków oraz zwiększające się wydatki społeczeństwa na usługi HoReCa. Z kolei dużym wyzwaniem dla dostawców produktów spożywczych dla branży, jest zapewnianie oczekiwanego okresu przydatności wyrobów po otwarciu opakowania, przy zminimalizowaniu lub zupełnym wyeliminowaniu zawartości dodatków konserwujących.

Czytaj wiecej

Fanex wprowadził wegański sos majonezowy VEGA MAJO ze znakiem V-Label

7 Sierpień, 2018

Fanex wzbogacił swoją ofertę o wegański sos majonezowy VEGA MAJO. Nowy, unikalny produkt nie zawiera konserwantów, barwników oraz aromatów i otrzymał towarowy znak jakości V-Label, który jest uznaną i chronioną międzynarodową marką obejmującą produkty wegetariańskie i wegańskie.

Czytaj wiecej

Musztarda ze smażoną cebulką – kolejna nowość w ofercie Fanex

27 Czerwiec, 2018

Fanex wprowadził na rynek zupełnie nową recepturę – Musztardę ze smażoną cebulką z dodatkiem octu jabłkowego. Produkt nie zawiera konserwantów. Sos jest już dostępny w sprzedaży hurtowej dla konceptów gastronomicznych oraz sieci handlowych.

Czytaj wiecej

Dla prasy

Kontakt:

biuro_prasowe@fanex.pl