Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Zamknij to okno ]

Podsumowanie 2013 roku w branży HoReCa oraz prognoza na 2014, Wywiad z Piotrem Kubiczkiem, Dyrektorem handlowym firmy Fanex.

29.01.14

W 2013 roku zaobserwowaliśmy konsekwentne umacnianie się pozycji produktów o wyższej jakości, będące kontynuacją trendu odnotowanego w 2012 - mówi Piotr Kubiczek, Dyrektor Handlowy Fanexu, W rok 2014 patrzymy z optymizmem – dodaje.

[ Więcej... ]

Na ciepło, na zimno, na słodko – kolorowo

18.06.13

W naszym asortymencie stanowią tylko nieznaczną część. Nabierają jednak wyjątkowego znaczenia w okresie wiosenno-letnim, kiedy to poza ogródkami grillowymi otwierają się lodziarnie, nadmorskie kawiarenki czy punkty sprzedające gofry. Sosy deserowe to słodka kropka nad „i” w naszej ofercie – mówi Piotr Kubiczek, Dyrektor handlowy Fanexu.

[ Więcej... ]

Nowa świecka tradycja (trzy nowe sosy w ofercie)

15.06.13

Tradycja jest dla każdego społeczeństwa bazą tożsamości. Dlatego każdy szanujący się naród o tradycję dba, o niej pamięta i ją kultywuje. Stąd mamy święta kościelne i narodowe. Stąd też upodobanie do takich, a nie innych strojów, takich, a nie innych zachowań, czy w końcu wyjątkowej kuchni. Wielu z nas bez tradycji obejść się nie może. Lubi ją, kocha i ona mu smakuje. Są też tacy, którzy tradycję odrzucają, szukają nowych ścieżek, prawd, zachowań i smaków. Na szczęście jedno nie wyklucza drugiego. Wielbiciele tradycji od czasu do czasu mogą podać rękę neotropicielom i wspólnie spróbować czegoś nowego. W przenośni i dosłownie. Choćby degustując nowości z kuchni Fanexu.

[ Więcej... ]
KONTAKT DLA MEDIÓW
TROLL PR & marketing
tel. 603 666 876,
ewa@trollmarketing.pl
www.trollmarketing.pl

Materiały dla Mediów:

Uprzejmie prosimy o kliknięcie nazwy interesującego Panstwa dokumentu.

.