Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Zamknij to okno ]

Chcesz robić zakupy w naszym sklepie?Zarejestruj się!

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Koszyk Realizuj zamówienie

powrót...

24.11.16

Pomaganie to zaszczyt! MotoMikołajki ósmy raz w Warszawie!

Ho, ho, ho! Już po raz kolejny ulicami Warszawy przejedzie niezwykła parada motocyklowych Mikołajów. Tym samym w sobotę 3 grudnia na stołeczne ulice wyruszą odziani w mikołajowe stroje motocykliści, by zarażać świąteczną atmosferą i dobrym humorem oraz spełnić się choć niektóre marzenia dzieci z mazowieckich rodzinnych i publicznych domów dziecka. Warszawiacy za to nacieszą oczy najpiękniejszymi maszynami i strojami ich brodatych jeźdźców.

Fanex po raz trzeci został zaproszony do udziału w akcji. Oczywiście, że będziemy!

Cel MotoMikołajek.pl jest konsekwentnie realizowany od kilku lat. Zakażdym razem aktywizuje środowisko motocyklowe, ale też porywa tłumy miszkańców miast, w których akcja jest organizowana. W ramach każdej edycji, grupa zaangażowanych pasjonatów, organizuje uroczysty przejazd ulicami miast oraz szereg atrakcji dedykowanych najmłodszym (i nie tylko). Dzięki sponsorom i uczestnikom stołecznej akcji udało się w ciągu ostatnich kilku lat przekazać pomoc przekraczającą 168 000 zł. 

Podczas tegorocznej warszawskiej akcji, zaplanowano dla podopiecznych przejażdżkę zabytkowymi tramwajami, przejazd w kolumnie MotoMikołajów na Plac Zamkowy oraz zwiedzanie wystaw w Centrum Nauki Kopernik. W godzinach 12:30-13:45 MotoMokołaje zgromadzeni przy Kościele św. Anny będą kwestowali na rzecz dzieci z domów dziecka.

Czego można się podziewać?

Setki MotoMikołajów w całym mieście już szykują się na wielki przejazd - w pocie czuła pucują i przystrajają motocykle. Wyciągną je potem z garażu, by pomimo "niemotocyklowych warunków pogodowych" dać dzieciom radość świątecznej atmosfery i przejechać ulicami miasta.

Szczegółowy plan imprezy:

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach a także komunikaty dla MotoMikołajów możecie śledzić na stronie: www.motomikolajki.pl oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/MotoMikolajki.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w przejeździe i do kibicowania na trasie! Start w sobotę 3 grudnia!

.