Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Zamknij to okno ]

Chcesz robić zakupy w naszym sklepie?Zarejestruj się!

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Koszyk Realizuj zamówienie

powrót...

26.06.14

Legendarny Ketchup nr 7 teraz w nowej pikantnej odsłonie

Wyjątkowe połączenie dojrzałych pomidorów, aromatów i przypraw w legendarnym ketchupie nr 7 jest odzwierciedleniem tego, czego w temacie może wymagać koneser.

Dotychczas dostępna łagodna wersja zyskała rzesze zwolenników. Teraz przedstawiamy Państwu Ketchup nr 7 w nowej, pikantnej odsłonie.

Ketchup nr VII – dwie odsłony flagowego produktu Fanexu.

Historia opracowania receptury Ketchupu nr VII sięga 1996 roku, kiedy to dla poważnej zachodniej firmy spożywczej Fanex przygotował receptury 15 różnorodnych ketchupów. W testach konsumenckich bezapelacyjne zwycięstwo odniosła próba nr 7, a ponieważ "7" jest szczęśliwą cyfrą, to i zwycięski produkt został nazwany "Ketchupem numer VII".

Ketchup numer VII jest produktem o wieloletniej tradycji, rozpoznawalnym i poszukiwanym przez klientów już od 18 lat. Cechuje go stabilna i bardzo wysoka jakość, wspaniały intensywny, ale zrównoważony smak oraz doskonała barwa i aromat. Walory te zawdzięcza jednej z największych zawartości pomidorów spośród ketchupów dostępnych na rynku oraz doskonale skomponowanej mieszance przypraw.

Nie dziwi więc, że na przestrzeni lat zyskał rzesze zwolenników. Został też wielokrotnie oficjalnie uznany i nagrodzony, między innymi „Znakiem Jakości Q” lub odznaczeniem „Poznaj Dobrą Żywność".

Ketchup nr VII nie zawiera konserwantów, a mimo tego, ze względu na swój unikalny skład, może być przechowywany w temperaturze pokojowej, nawet po otwarciu opakowania.

Może być spożywany nie tylko jako dodatek do mięs i wędlin, ale również do wzbogacania smaku dań warzywnych, sałatek na zimno i na gorąco, a nawet do "podkręcania smaku” zupy pomidorowej.

 Obecnie legendarna siódemka produkowana jest zarówno dla detalu, jak i gastronomii: od saszetek zwanych „stickami” mieszczących 15 g produktu i kubeczków 25 g, poprzez butelki plastikowe 490,1000,1100 g, do tradycyjnej butelki szklanej 585 g i opakowań dla gastronomii mieszczących 1,3,5,10 kg w workach i wiaderkach.

 Flagowy produkt Fanexu doczekał się też wersji pikantnej, która pierwotnie przedawana była za oceanem (w USA). Od 2014 roku można ją nabyć także na krajowym rynku. Podobnie jak wersja łagodna, jest kwintesencją smaku pomidora, któremu ostrej nuty nadają jej aż trzy różne składniki.

kliknij na butelkę, by dowiedzieć się więcej

.