Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Zamknij to okno ]

Chcesz robić zakupy w naszym sklepie?Zarejestruj się!

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Koszyk Realizuj zamówienie

powrót...

19.05.14

Sosy saszetkach

Paleta sosów Fanex wciąż wzbogacana jest o kolejne smaki. Nie bez znaczenia jest także różnorodność gramatur opakowań – od wielokilogramowych, dedykowanych dużym operatorom gastronomicznym, aż po porcje jednorazowego użytku. Te drugie, dzięki swojej poręczności doskonale sprawdzą się na grillu, pikniku, jak i w postaci jednorazowych opakowań wyśmienitych sosów do sałatek.
 
Do tej pory swoich sześćdziesięciogramowych odpowiedników doczekały się popularne smaki, takie jak sos musztardowo-miodowy czy dressing Vinaigrette, a także nowości: Sos Tysiąca Wysp, Cezar, sos bazyliowy i czosnkowy z ziołami włoskimi.
Stworzeniu nowych opakowań towarzyszyło także odświeżenie szaty graficznej. W ich centralnej części umieszczono przezroczyste okienko, przez które widać smakowitą zawartość. Opakowanie zbiorcze zawiera 35 sztuk wybranego produktu.
Zawartość pojedynczej saszetki to solidna porcja ulubionego sosu. O poręczności tego typu opakowań chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Saszetki świetnie sprawdzają się w cateringu lub sprzedaży detalicznej. Są niezwykle praktyczne na imprezach plenerowych, w podróży lub jako próbka przez zakupem dużego opakowania. Mogą też być atrakcyjnymi gratisami do produktów takich jak grillowe mięsa lub sałatki.

.