Aktualności

Fanex: Coraz większa rola polskich marek własnych w gastronomii

środa, Listopad 29, 2017 | biuro

Jak wynika z najnowszych analiz rynkowych firmy Fanex, udział polskich marek własnych w gastronomii będzie wzrastał. Podążając za tym trendem, Fanex stale rozwija instrumenty pozwalające na personalizację receptur pod indywidualne potrzeby klientów.

Czytaj wiecej

Trzy nowe produkty w ofercie Fanex

środa, Listopad 15, 2017 | biuro

Fanex – polski producent sosów dla branży HoReCa, wprowadził do swojej oferty trzy zupełnie nowe wyroby. Sos Curry, Sos Paprykowy Sriracha oraz Dressing Tzatziki są już dostępne zarówno w sprzedaży hurtowej, jak i w nowym sklepie internetowym marki.

Czytaj wiecej

Fanex z nową stroną www oraz sklepem online

czwartek, Listopad 9, 2017 | biuro

Fanex – polski producent sosów dla branży HoReCa, wprowadził zapowiadane zmiany i gruntownie odświeżył swoją stronę internetową oraz sklep online. Koncept wizualny projektu został znacząco uproszczony, a jego graficzny design nawiązuje do obecnych trendów rynkowych. Licząc na szersze dotarcie także do klientów detalicznych, Fanex wprowadził kilka dodatkowych usprawnień na swojej stronie internetowej.

Czytaj wiecej

Siedem produktów marki Fanex ze znakiem Poznaj Dobrą Żywność

wtorek, Październik 17, 2017 | biuro

Sosy marki Fanex otrzymały prestiżowe oznaczenie „Poznaj Dobrą Żywność”, przyznawane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Znak ten jest nie tylko wyróżnieniem dla polskiej marki, ale również cenną informacją dla klientów, która potwierdza najwyższą jakość wyrobów oferowanych przez firmę Fanex.

Czytaj wiecej

Dla prasy

Kontakt:

biuro_prasowe@fanex.pl